Pozycjonowanie stron www


Jak zdobyć nowych klientów?

Agencja SEO Agilito Sp. z o.o.

Agilito Sp. z o.o. to agencja interaktywna z siedzibą w Poznaniu, która obsługuje klientów z całej Polski i nie tylko. Firma działa już od 2012 roku, nieustannie się rozwijając i poszerzając swoją ofertę o nowe usługi. Zajmują się oni szeroko pojętym marketingiem internetowym, świadcząc usługi z zakresu tworzenia stron www i pozycjonowania ich w wyszukiwarce Google, a także prowadzenia kampanii linków sponsorowanych AdWords. Obsługują klientów, którzy posiadają nie tylko polskie domeny, ale również między innymi brytyjskie, irlandzkie, szwajcarskie, niemieckie i francuskie. Zawsze dostosowują swoją ofertę pod indywidualne potrzeby danej firmy.

Postaw na skuteczne pozycjonowanie stron:

Agilito Sp. z o.o.
ul. Romana Maya 1
61-371 Poznań
biuro@agilito.pl
www.agilito.pl

Pozycjonowanie stron w Google

Jedną z najważniejszych technik promocji witryny internetowej jest SEO, czyli pozycjonowanie. Jest to proces dostosowywania strony pod wytyczne Google, dzięki czemu może ona zostać lepiej oceniona przez algorytm i pojawiać się wyżej na liście wyników wyszukiwania. Owej optymalizacji dokonuje się pod kątem konkretnie ustalonych słów kluczowych, związanych z ofertą danego przedsiębiorstwa. Są to wyrażenia, które wpisują potencjalni klienci, poszukujący określonych usług lub produktów. Pozycjonowanie jest więc bardzo spersonalizowaną metodą promocji, ukierunkowaną na konsumenta nastawionego na nawiązanie transakcji.

Analiza stron internetowych

Nawiązując stałą współpracę z agencją Agilito, zapewniają sobie Państwo ciągłą analizę i opiekę nad domeną. Przypisany do niej opiekun techniczny nieustannie czuwa nad jej bezpieczeństwem, szybko reagując, gdy pojawią się wirusy lub inne zagrożenia. Od razu informuje również właściciela strony o tym, że występują na niej błędy lub też w ogóle się ona nie wczytuje. Co więcej, dostosowuje witrynę pod zmiany w algorytmie Google, tak aby zawsze była ona w pełni zgodna z obowiązującymi standardami i miała jak największe szanse wybicia się ponad konkurencję. Pozycjonowanie nie jest bowiem jednorazową usługą – chcąc utrzymać się na wysokich miejscach listy wyników wyszukiwania, należy wciąż analizować i modyfikować witrynę.

Linki sponsorowane AdWords

Inną usługą, realizowaną przez agencję Agilito, są kampanie Google AdWords. Jest to reklama typu PPC (ang. "pay per click" - "płać za kliknięcie"), w przypadku której opłata jest naliczana tylko wtedy, gdy użytkownik faktycznie przejdzie z niej na stronę. Chcąc, aby kwota ta była jak najniższa, należy odpowiednio skonfigurować linki sponsorowane. W firmie Agilito dokonują tego doświadczeni specjaliści dysponujący certyfikatem Google, dlatego mogą Państwo być pewni wysokiego standardu usług. Pomogą oni wybrać odpowiednie dla danej działalności gospodarczej słowa kluczowe i przygotują dopasowane pod nie treści reklam. Będą też nieustannie monitorować przebieg kampanii, dostosowując ją do zaobserwowanych zachowań klientów.

Nowoczesne strony WWW

Strona internetowa jest obecnie uważana za jedną z najważniejszych wizytówek firmy. Odwiedzając ją, potencjalny klient wyrabia sobie wstępną opinię o danej marce, dlatego warto zadbać o to, aby wywrzeć na nim jak najlepsze wrażenie. Agencja Agilito tworzy więc witryny nowoczesne, zgodne z obowiązującymi trendami zarówno pod względem funkcjonalności, jak i estetyki. Ponadto, są one responsywne, co oznacza, że dopasowują się do różnorodnych rozdzielczości ekranów wielorakich urządzeń. W dzisiejszych czasach, gdy większość użytkowników korzysta z Internetu nie tylko na komputerze, ale też smartfonie lub tablecie, taka właściwość ma duże znaczenie.

Dlaczego reklama internetowa w Agilito?

Dzięki temu, że agencja Agilito Sp. z o.o. obsłużyła już ok. 1000 klientów, jej pracownicy dysponują niezwykle bogatym doświadczeniem i rozległą wiedzą. Są oni również wciąż na bieżąco z aktualizacjami Google oraz innymi nowinkami w swojej dziedzinie. Co więcej, dla każdej firmy przygotowują oni spersonalizowaną ofertę, dostosowaną pod jej potrzeby i możliwości. Doradzają w kwestii wyboru odpowiedniej dla konkretnej działalności formy reklamy internetowej oraz proponują frazy, które są zgodne z jej ofertą i cieszą się dużą popularnością w wyszukiwarce. Poza tym, agencja Agilito zawsze stosuje wyłącznie dozwolone metody marketingu internetowego, jako że wdrażanie nieuczciwych technik może skończyć się wykluczeniem domeny z wyników wyszukiwania Google.